CENNIK

BEZPŁATNA ANALIZA

Uważnie zbadamy Twoją sytuację

W ramach darmowej analizy sprawy nasi doświadczeni eksperci z różnych dziedzin, dokładnie przyjrzą się Twojemu opisowi stanu faktycznego, przeanalizują wszystkie dokumenty, umowy kredytów i pożyczek, pisma z sądu i inne istotne materiały. Dopiero po dokładnym zrozumieniu Twojej sytuacji wyjaśnimy, co rzeczywiście możemy dla Ciebie zrobić.

Otrzymasz konkretną opinię

Naszym celem jest zapewnienie Ci jasnych informacji i wsparcia w procesie rozwiązywania Twoich problemów finansowych. Przedstawimy Ci naszą ocenę i ewentualne możliwości odzyskania kontroli nad swoją sytuacją finansową. Nasza konsultacja pomoże Ci podjąć świadomą decyzję o dalszej współpracy.

Odezwij się do nas! Bezpłatnie!

Już teraz wypełnij formularz kontaktowy, abyśmy mogli przeanalizować Twoją sprawę. To nic nie kosztuje a może pomóc rozwiązać Twój problem.

99%

W Fundacji Nieco Więcej 99% spraw analizujemy bezpłatnie!

Ścieżka egzekucji komorniczej: reaguj, zanim wpadniesz w kłopoty!

Pierwsza
niezapłacona rata

Monit i rozpoczęcie
procesu windykacji

Druga
niezapłacona rata

Wezwanie
do zapłaty

Trzecia
niezapłacona rata

Przedsądowe wezwanie
do zapłaty

Czwarta lub kolejna
niezapłacona rata

Wypowiedzenie
umowy

Kolejna
niezapłacona rata

Sądowy nakaz zapłaty
Uwaga, masz tylko 14 dni na reakcję!

Brak
reakcji

Wszczęcie egzekucji komorniczej!
Komornik zajmuje konta i majątek!

Na każdym etapie windykacji jest jeszcze możliwa nasza pomoc,
ale im wcześniej zaczniemy, tym szanse na Twoją wygraną są większe!

bez nas

samodzielne prowadzenie sprawy
TANIO
  • ZAJĘCIE RACHUNKÓW BANKOWYCH
  • POTĘŻNY STRES W SĄDZIE
  • EGZEKUCJA KOMORNICZA
  • LICYTACJA MAJĄTKU

z nami

pomoc Fundacji Nieco Więcej
NIECO WIĘCEJ
  • SPRAWĘ PROWADZI DOŚWIADCZONY ADWOKAT
  • CZĘŚCIOWE UMORZENIE ZOBOWIĄZAŃ
  • CAŁKOWITE UMORZENIE ZOBOWIĄZAŃ
  • PROFESJONALNA POMOC FUNDACJI
POLECAMY

SKĄD BIERZE SIĘ TAK NISKA CENA USŁUG?

1. Cele Fundacji

Fundatorem Fundacji Nieco Więcej jest Centrum Inwestycyjne – Nieco Więcej Sp. z o.o. Fundacja za podstawowy cel stawia sobie niesienie pomocy osobom zadłużonym, poszkodowanym przez instytucje finansowe oraz wykluczonym przez brak środków do opłat wysokich honorariów konkurencyjnych i często nieetycznych kancelarii antywindykacyjnych.

2. Opłata wstępna

Klient po podpisaniu umowy pokrywa wyłącznie opłatę wstępną, która sprawia, że nasza Fundacja może nieprzerwanie nieść wysokiej jakości pomoc osobom zadłużonym zatrudniając doświadczonych adwokatów, radców prawnych oraz mecenasów prawa i ekspertów finansowych, którym oprócz honorarium przyświeca misja niesienia pomocy osobom wykluczonym przez zadłużenia.

3. Brak części opłat

Jeśli strona przeciwna złoży apelację od wyroku, nie poniesiesz dodatkowych opłat za naszą reprezentację w postępowaniu apelacyjnym. Podane ceny stanowią całkowitą opłatę za każdy możliwy etap sprawy w każdym możliwym sądzie.

4. Premia Fundacji od sukcesu

Prawdziwym honorarium Fundacji Nieco Więcej jest premia, którą pobieramy wyłącznie od sukcesu po prawomocnym wyroku sądowym.

5. Brak abonamentów

Podane ceny nie są miesięcznymi opłatami abonamentowymi, którym jawnie przeciwstawiamy się jako nieetyczne i prowadzące do nadużyć takich jak celowe wydłużanie postępowań oraz działanie na szkodę dłużnika. Jeśli płacisz taki abonament – prawdopodobnie jesteś ofiarą nieetycznej firmy!

6. Możliwość rat

W przypadku większej ilości spraw Fundacja Nieco Więcej może rozłożyć opłaty na dopasowane do możliwości dłużnika raty.

CENNIK OPŁAT FUNDACJI NIECO WIĘCEJ

WARTOŚĆ ZADŁUŻENIA (WZ)KWOTAUWAGI
1 500 – 41 700 zł417 złZa każdą sprawę
41 700 – 200 000 zł1% od WZZa każdą sprawę
200 000 zł –Wycena indywidualna 

 

USŁUGA KWOTA UWAGI
Wniosek o uzasadnienie wyroku w Sądzie Rejonowym 100zł Opłata na konto Sądu Rejonowego realizowana tylko w przypadku niekorzystnego wyroku I instancji
Odsunięcie komornika i przywrócenie terminu + 100zł do kwoty liczonej od WZ
Przejęcie sprawy po pseudokancelariach antywindykacyjnych Wycena indywidualna Cena jest zależna od stopnia poczynionych szkód, a usługa wyłącznie po zakupie konsultacji indywidualnej z naszym prawnikiem
Konsultacja indywidualna z prawnikiem (30 min.) 200 zł Jeśli sprawa zostanie zakwalifikowana, to kwota przejdzie w poczet usługi
Upadłość konsumencka 5 000 – 6 000 zł Przeprowadzamy przez każdy etap, a nie tylko napisanie wniosku, jak ma miejsce w nieetycznych kancelariach antywindykacyjnych
Układ konsumencki 15 000 – 25 000 zł Każdy etap, współpraca z syndykiem, zachowasz swój majątek
Restrukturyzacja Wycena indywidualna

RATY SĄ MOŻLIWE

Opłaty kancelaryjne, premie za sukces oraz potencjalne koszty dodatkowe w innych rodzajach spraw, takie jak egzekucje komornicze, umorzenia kredytów zaciągniętych przy oszustwie, odzyskanie środków skradzionych z kont bankowych, unieważnienie wyłudzonego kredytu czy sprawy walutowe, są ustalane indywidualnie.

Podczas wyceny uwzględniamy poziom zaangażowania, charakter i złożoność sprawy, zakres podejmowanych działań oraz przewidywaną długość trwania postępowań. Ostateczną ofertę cenową wraz z warunkami współpracy przedstawiamy Klientowi drogą mailową lub podczas spotkania w jednym z naszych biur, a nade wszystko będzie ona w sposób klarowny zawarta w umowie.

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Czy pomoc Fundacji Nieco Więcej jest płatna?

Analiza 99% spraw jest bezpłatna, a w przypadku znalezienia się w 1% zostanie Ci to jasno zakomunikowane. Po przeprowadzeniu analizy sprawy, określamy jej zakres oraz oceniamy, czy nasza pomoc będzie skuteczna, a także jakie kroki prawne możemy podjąć. W ramach tej analizy otrzymasz także wycenę dalszych działań naszej Fundacji. Dopiero po dokładnej analizie klient jest w pełni świadomy, czy chce nam powierzyć prowadzenie swojej sprawy, zaś przejrzystą kwestię naszego honorarium zawieramy zawsze bezpośrednio w umowie.

Działania naszej Fundacji, takie jak złożenie sprzeciwu od nakazu zapłaty czy reprezentacja przez naszych adwokatów i radców prawnych przed sądem są płatne, a kwota jest ustalana indywidualnie w zależności od wysokości zadłużenia. Jesteśmy elastyczni i staramy się dostosować cenę za nasze usługi do możliwości finansowych naszych klientów. Nasze opłaty są zawsze konkurencyjne i niższe niż standardowe opłaty w innych kancelariach prawnych.

W przypadku objęcia sprawy po pseudokancelariach antywindykacyjnych ilość czasu, którą musimy poświęcić na dokładne zbadanie sprawy, a w tym precyzyjne określenie ewentualnych wyrządzonych szkód, które w szczególności „abonamentowe” kancelarie często z premedytacją popełniają jest niewspółmierna do darmowej analizy. W przypadku zakwalifikowania takiego klienta do dalszego procesu 200zł przejdzie w poczet pozostałych opłat, które zostaną mu przejrzyście przedstawione.

Nasza specjalizacja obejmuje szeroki zakres prawa finansowego i bankowego, a także prawa cywilnego. Pracują dla nas prawnicy z wieloletnim doświadczeniem, reprezentujemy osoby zadłużone, które znalazły się w sytuacji, gdzie są pozwane do sądu przez banki, firmy windykacyjne i instytucje pożyczkowe, w tym również te udzielające chwilówek. Nasza pomoc obejmuje cały proces – zarówno na etapie sądowym, jak i egzekucji komorniczej. Nie tylko reagujemy na istniejące sprawy, ale również włączamy się w przypadkach, gdzie jeszcze nie doszło do postępowania sądowego. Nasza strategia zawsze dąży do unieważnienia nakazów zapłaty oraz oddalenia powództw sądowych. Dla naszego zespołu priorytetem jest uzyskanie dla Ciebie pełnego oddłużenia.

Dodatkowo, oferujemy wsparcie dla konsumentów, którzy padli ofiarą oszustw internetowych. Pracujemy także nad unieważnieniem umów pożyczek i kredytów, które zostały zawarte na podstawie wyłudzonych danych osobowych, podrobionych dokumentów oraz wszelkiego rodzaju pozostałych oszustw i wyłudzeń. Jesteśmy jednym z nielicznych podmiotów w Polsce, które specjalizują się w tym obszarze.

Centrum Inwestycyjne – Nieco Więcej Sp. z o.o. jako podmiot prawny jest fundatorem Fundacji Nieco Więcej. Fundacja zatrudnia i zrzesza ze sobą doświadczonych mecenasów prawa, którzy w ramach misji Fundacji pobierają wyłącznie minimalne wynagrodzenie, dlatego ceny usług Fundacji mogą być tak niskie. Fundacja współpracuje również z innymi podmiotami, w tym fundacjami o podobnych wartościach. Centrum Inwestycyjne – Nieco Więcej jest podmiotem wykonawczym w dziedzinach skupiających szeroko pojmowane finanse.

Wszelka reprezentacja klientów Fundacji jest prowadzona wyłącznie przez uprawnionych do tego adwokatów lub radców prawnych przy zewnętrznej pomocy wieloletnich praktyków, w tym mecenasów prawa, ekspertów finansowych oraz doradców restrukturyzacyjnych z wszelkimi uprawnieniami.

Nieco Więcej, to nie tylko przypadkowa nazwa. W każdej dziedzinie związanej z naszą działalnością przyświeca nam cel dostarczania najwyższej możliwej jakości usług w najniższej możliwej REALNEJ cenie. W dopłatach do odszkodowań dajemy nieco więcej niż inni, w ubezpieczeniach jesteśmy w stanie przebić każdą ofertę rywalizując z wszelkiego rodzaju multiporównywarkami dostępnymi w internecie. W inwestycjach dbamy przede wszystkim o bezpieczeństwo, mając w ofercie wyłącznie w pełni zabezpieczone „na twardo” inwestycje. Analizując dokumenty klienta jesteśmy przekonani, że możemy zrobić dla niego NIECO WIĘCEJ niż jakikolwiek inny pośrednik na rynku.

Nie, to zupełnie inna czynność o zupełnie innym charakterze i zupełnie innych konsekwencjach dla klienta. Upadłość konsumencka w Polsce od jakiegoś czasu stała się remedium na wszystkie problemy z długami. Zdarzało się, że przychodzili do nas klienci, którym pseudokancelarie antywindykacyjne proponowały upadłość konsumencką przy długach o wartości 15 tys. zł. Jest to dla nas zachowanie budzące odrazę, zupełnie pozbawione jakichkolwiek wartości moralnych i zawodowej etyki. Jesteśmy zdania, że tam, gdzie nie ma takiej potrzeby – upadłość konsumencka, to ostateczność, po którą zawsze zdążysz Drogi Kliencie sięgnąć.

Tak, do tego masz pewność, że nikt nie naciągnie Cię na dodatkowe koszty, niepotrzebne ubezpieczenia czy wysokie marże! Posiadamy w swojej ofercie każdy bank komercyjny oraz szereg banków spółdzielczych, banków prywatnych, inwestycyjnych, dzięki czemu śmiało możemy powiedzieć, że mamy jedną z najszerszych jak nie najszerszą ofertę kredytów hipotecznych, gotówkowych czy firmowych. Np. jak o jedyni jesteśmy w stanie przenieść Twój kredyt hipoteczny na dwa lata do banku, gdzie otrzymasz 1,7% marży i połowę obecnego WIBORu, co stanowi na ten moment najlepszą ofertę w Polsce.

Tak, pomoc naszej Fundacji nie skupia się wyłącznie na finansowaniu oraz rozwiązaniach stricte finansowych, do których niezbędna jest zdolność kredytowa. Posiadamy szerokie możliwości oddłużeniowe poprzez działania prawne, dzięki którym pomoc Fundacji jest możliwa, nawet jeśli nie otrzymujesz wynagrodzenia od pracodawcy.

Konsolidacja długów za pomocą uczciwego, nielichwiarskiego kredytu jest możliwa wyłącznie przy posiadaniu zdolności kredytowej, do której badania każdego kredytodawcę zobowiązuje ustawa antylichwiarska, dlatego w przypadku braku zdolności – nie można wziąć kredytu. Należy wówczas taką zdolność przywrócić, co jest jednym z naszych celów. Szerzej jest to opisane w ofercie, sekcja oddłużanie.

Większość naszych usług jesteśmy w stanie zrealizować w pełni zdalnie. W przypadku pożyczki pomostowej na oddłużanie niezbędna jest weryfikacja behawioralna, wówczas poznajemy się nawzajem i z uwagi na to, że ryzykiem są środki nasze lub naszych inwestorów, to dokładamy największych staranności, aby pożyczać pieniądze wyłącznie osobom, które chcą zmienić swój obecny stan i naprawić poprzednie błędy.

W większości przypadków raport BIK do analizy jest niezbędny. To swoistego rodzaju świadectwo Twoich dobrych, neutralnych czy też błędnych wyborów i za nimi idących zobowiazań. Nie stać Cię na pobranie raportu BIK? Zapytaj swojego opiekuna z ramienia naszej Fundacji jak otrzymać rekompensatę w postaci 50zł na pobranie raportu BIK. Dodatkowo weź pod uwagę, że jeśli nasi analitycy znajdą w Twoim raporcie informacje, które mogą przynieść Ci szybką gotówkę np. ze zwrotów prowizji, ubezpieczeń, kosztów odsetkowych – poinformujemy Cię o możliwościach odzyskania lub uzyskania dodatkowych środków.

Tak, w wielu przypadkach jesteśmy w stanie skutecznie odsunąć komornika. Wymaga to analizy, która jest oczywiście bezpłatna.

Jeśli masz komornika lub decydujesz się na umorzenie długów, założenie konta na portalu https://www.e-sad.gov.pl/ jest niezbędne, ale również darmowe. Jeśli obawiasz się, że sobie nie poradzisz w założeniu EPU, poproś opiekuna z naszej Fundacji o pomoc.

Tak, jednak jeśli przez długie miesiące w Twoim przypadku był płacony abonament antywindykacyjny, to istnieje szansa, że zostało zrobione więcej złego, niż dobrego, dlatego analiza Twojego przypadku będzie dłuższa, zaś niezbędna będzie również rozmowa z jednym z naszych mecenasów prawa.

Tak, współpracujemy wyłącznie z firmami, fundacjami i kancelariami, które hołdują tym samym co my, ponadczasowym wartościom. Jeśli polecimy Ci kogoś, możesz mieć pewność, że jest to osoba czy instytucja godna zaufania, która wielokrotnie została przez nas przetestowana.

Tak, mamy szereg produktów, które są w stanie pomóc firmom. Od produktów opartych o skomplikowaną inżynierię finansową po produkty prawne, prowadzone przez doświadczonych doradców restrukturyzacyjnych. Zajrzyj do oferty.

Niektóre sprawy prowadzimy za symboliczną złotówkę. Jakie? Sprawy krytyczne, rzutujące pośrednio na życie dłużnika, ewidentne oszustwa instytucji finansowych czy pośredników finansowych.